Gilera RC 250 Rally
Gilera RC 250 Rally to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 38 KM / 28.3 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 31.3 Nm przy 7000 obr./min.
Lata produkcji
1985
Moc maksymalna
38 KM / 28.3 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
31.3 Nm przy 7000 obr./min
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera RC 250 Rally |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 71 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 32mm Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 38 KM / 28.3 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 31.3 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm gas single shock |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 2.50-17 |
Wymiary i masa
| Prędkość maks. | 153.2 km/h |
|---|
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 34.6 KM / 25.8 k, W przy 8750 obr./min |
|---|---|
| Transmission / Drive | 5 biegów |
| Consumption Average | 15.2 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 4.3 m / 43.0 m |
| Standing¼Mile | 14.5 sec / 137.6 km/h |
| Prędkość maksymalna | 153.2 km/h |