Gilera RC 600C
Gilera RC 600C to motocykl drogowy o pojemności skokowej 558 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 53 KM / 39.5 k, W przy 7800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
1992-
Pojemność
558 ccm
Moc maksymalna
53 KM / 39.5 k, W przy 7800 obr./min
Moment obrotowy
51 Nm przy 5500 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera RC 600C |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 558 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 30mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM / 39.5 k, W przy 7800 obr./min |
| Moment obrotowy | 51 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Morzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge shocks variable napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 130/80 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 145 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L |
| Prędkość maks. | 164 km/h / 102 mph |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 5 biegów |
|---|---|
| Consumption Average | 17.5 km/lit |
| Standing¼Mile | 13.8 sec / 149.5 km/h |
| Prędkość maksymalna | 164 km/h / 102 mph |
| Road Test | Road test, Motosprint |