Gilera RTX 125
Gilera RTX 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valves induction. Moc maksymalna wynosi 24 KM /18 k, W przy 9250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.5 kgf-m przy 10500 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
1986
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
24 KM /18 k, W przy 9250 obr./min
Moment obrotowy
1.5 kgf-m przy 10500 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valves induction
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera RTX 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valves induction |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 13.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | 2x 26mm Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 24 KM /18 k, W przy 9250 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.5 kgf-m przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm gas single shock |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 140 mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 137 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L |