Gilera RV 200
Gilera RV 200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 183 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 26 KM / 19 k, W przy 7500 obr./min. Masa: 134 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
183 ccm
Moc maksymalna
26 KM / 19 k, W przy 7500 obr./min
Masa
134 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera RV 200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 183 ccm |
| Średnica x skok | 68 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto premix |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 26 KM / 19 k, W przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi telscopic forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single Marzocchi shock |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.15 -16 |
| Opona tylna | 2.15 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 134 kg |
|---|