Gilera Saturno 350
Gilera Saturno 350 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 33 KM / 24k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.3 kgf-m przy 6250 obr./min. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
1989
Moc maksymalna
33 KM / 24k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
3.3 kgf-m przy 6250 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Saturno 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 80 X 69.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHM 36 KM Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI with rev limiter |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 33 KM / 24k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.3 kgf-m przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single Marzocchi shock napięcie wstępne adjustment. |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70 17 |
| Opona tylna | 140/70 17 |
Wymiary i masa
| Masa | 145 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 21 L |