Gilera SP02 125
Gilera SP02 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 35 KM / k, W przy 10600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.1 kgf-m przy 9700 obr./min. Masa: 132 kg.
Lata produkcji
1990-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
35 KM / k, W przy 10600 obr./min
Moment obrotowy
2.1 kgf-m przy 9700 obr./min
Masa
132 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera SP02 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 32mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektryczny ignition with capacitive output |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35 KM / k, W przy 10600 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.1 kgf-m przy 9700 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm gas single shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.10-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 132 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 171.2 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 20 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 12.0 m / 38.3 m |
| Standing¼Mile | 15.1 sec / 142.0 km/h |
| Prędkość maksymalna | 171.2 km/h |
| Road Test | Motosprint 1990 |