Gilera T4 200
Gilera T4 200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 198 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 17 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.6 kgf-m przy 6000 obr./min. Masa: 134 kg.
Lata produkcji
1979-80
Pojemność
198 ccm
Moc maksymalna
17 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
1.6 kgf-m przy 6000 obr./min
Masa
134 kg
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera T4 200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979-80 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 198 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 10.9:1 |
| Układ zasilania | Dellorto PHBH 28BS 28mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Bateria i cewka |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 17 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.6 kgf-m przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 30mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, regulowane pre-load |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -18 |
| Opona tylna | 3.25 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 134 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.4 L |