Gilera TG1-125
Gilera TG1-125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 14.5 KM przy 7300rpm. Masa: 104 kg.
Lata produkcji
1981
Moc maksymalna
14.5 KM przy 7300rpm
Masa
104 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera TG1-125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 57 x 48 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14.5 KM przy 7300rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1305 mm |
|---|---|
| Masa | 104 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |