Gilera XR-2 125
Gilera XR-2 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 24 KM / 18 k, W przy 9250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.5 kgf-m przy 10500 obr./min.
Lata produkcji
1990
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
24 KM / 18 k, W przy 9250 obr./min
Moment obrotowy
1.5 kgf-m przy 10500 obr./min
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera XR-2 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 13.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto premix |
| Układ zapłonowy | Elektryczny ignition with capacitive output |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 24 KM / 18 k, W przy 9250 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.5 kgf-m przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Paioli Widelec odwrócony USD forks, 230mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge single shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.10-17 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 22 L |
|---|---|
| Prędkość maks. | 134.9 km/h / 83.8 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tytre | 22.5 KM przy 10700 obr./min |
|---|---|
| Wet-Weight | 141 kg |
| Consumption Average | 19.2 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.2 m / 41.1 m |
| Standing¼Mile | 17.0 sec / 119.0 km/h |
| Prędkość maksymalna | 134.9 km/h / 83.8 mph |
| Road Tests | Moto Sprint 1989 Group Test |