Gilera XR-T 600
Gilera XR-T 600 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 558 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 53 KM / 39.5 k, W przy 7800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 190.0 kg.
Lata produkcji
1988
Pojemność
558 ccm
Moc maksymalna
53 KM / 39.5 k, W przy 7800 obr./min
Moment obrotowy
51 Nm przy 5500 obr./min
Masa
190.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera XR-T 600 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 558 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 30mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM / 39.5 k, W przy 7800 obr./min |
| Moment obrotowy | 51 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Morzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge shocks variable napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 130/80 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 190.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 161.9 km/h / 100 08 mph |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 5 biegów |
|---|---|
| Consumption Average | 17.6 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.6 m / 42.9 m |
| Standing¼Mile | 14.1 sec / 145.3 km/h |
| Prędkość maksymalna | 161.9 km/h / 100 08 mph |
| Road Test | Adventure Group test Motosprint 1988 |