GIMA 125-2Y
GIMA 125-2Y to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Ydral engine, Dwusuw, Jednocylindrowy.
Lata produkcji
1950-54
Pojemność
125 ccm
Typ silnika
Ydral engine, Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | GIMA 125-2Y |
|---|---|
| Rok produkcji | 1950-54 |
Silnik
| Typ silnika | Ydral engine, Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Plunger, spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | Bęben, ∅150 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, ∅150 mm |
Wymiary i masa
| Prędkość maks. | 70 km/h / 43.5 mph |
|---|
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Twin |
|---|---|
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Prędkość maksymalna | 70 km/h / 43.5 mph |