GIMA 125-4 and 125-4SA4
GIMA 125-4 and 125-4SA4 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: AMC engine, Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 5.8 KM.
Lata produkcji
1950-54
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
5.8 KM
Typ silnika
AMC engine, Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | GIMA 125-4 and 125-4SA4 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1950-54 |
Silnik
| Typ silnika | AMC engine, Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 48 x 69 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 5.8 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Plunger, saddle springs |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona tylna | 25 x 3.00" |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 12.5 L / 12.5 L |
|---|---|
| Prędkość maks. | 80 km/h / 49.7 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single |
|---|---|
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| FrontTyre | 25 x 3.00" |
| Prędkość maksymalna | 80 km/h / 49.7 mph |