Harley-Davidson CVO Road Glide
Harley-Davidson CVO Road Glide to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1923 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 169 Nm przy 3500 obr./min. Masa: 401 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
1923 ccm
Moment obrotowy
169 Nm przy 3500 obr./min
Masa
401 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson CVO Road Glide |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1923 ccm |
| Średnica x skok | 103.5 X 114.3 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 169 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Showa dual bending valve front suspension |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Emulsion rear suspension with hand-regulowane pre-load |
| Hamulce przednie | Caliper Type 32 mm, 4-piston fixed |
| Hamulce tylne | Caliper Type 32 mm, 4-piston fixed |
| Opona przednia | 130/60B21 M/C63H |
| Opona tylna | 180/55B18 M/C80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1625 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 680 mm |
| Masa | 401 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L / US 6.0 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Dual, with crossover |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.593 2nd 6.65 3rd 4.938 4th 4 5th 3.407 6th 2.875 |
| Lean Angle, Left | 33.9° |
| Lean Angle, Right | 33.7° |
| Front Wheel | Gloss Black and Contrast Chrome Knockout |
| Rear Wheel | Gloss Black and Contrast Chrome Knockout |
| Wheels Optional | Gloss Black and Contrast Black Anodize Knockout or Gunship Gray and Contrast Black Anodize Knockout |
| Prześwit | 125 mm |
| Pojemność oleju | 4.7 L / US 5 qts |