Harley-Davidson CVO Road Glide
Harley-Davidson CVO Road Glide to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1923 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 103 KM / 77 k, W przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 169 Nm przy 3500 obr./min. Masa: 405 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
1923 ccm
Moc maksymalna
103 KM / 77 k, W przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
169 Nm przy 3500 obr./min
Masa
405 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson CVO Road Glide |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1923 ccm |
| Średnica x skok | 103.5 X 114.3 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny sequential port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 103 KM / 77 k, W przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 169 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel; tubular frame; two-piece stamped and welded Rama grzbietowa; cast and forged junctions; twin downtubes; bolt-on rear frame with forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 49mm Dual bending valve |
| Zawieszenie tylne | Premium low hand-regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 300mm pływająca rotors, 4-piston fixed caliper |
| Hamulce tylne | Single 300mm fixed rotor, 4-piston fixed caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | BW 130/60B21 M/C63H |
| Opona tylna | BW 180/55B18 M/C80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1625 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 680 mm |
| Masa | 405 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L / US 6.0 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Dual, with crossover |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.593 2nd 6.65 3rd 4.938 4th 4 5th 3.407 6th 2.875 |
| Swingarm | Mild steel; two-piece drawn and welded section; forged junctions; MIG welded |
| Wheels | Gloss black and contrast chrome combo |
| Wheels Optional | Denim black with contrast gloss black combo, Gloss black with contrast smoked satin combo |
| Prześwit | 125 mm |