Harley-Davidson CVO Tri Glide
Harley-Davidson CVO Tri Glide to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1923 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 170 Nm przy 3750 obr./min. Masa: 577 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
1923 ccm
Moment obrotowy
170 Nm przy 3750 obr./min
Masa
577 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson CVO Tri Glide |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 117, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1923 ccm |
| Średnica x skok | 103.5 x 114.3 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny sequential port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 170 Nm przy 3750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mechanically actuated 10 plate, wet Assist & Slip |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 30/70 ratio |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 49mm Dual bending valve |
| Zawieszenie tylne | Hand-regulowane emulsion rear suspension |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas, 4 piston fixed caliper |
| Hamulce tylne | 2x 270mm Tarczas, single piston pływająca caliper with integrated park brake |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 130/60B19 M/C 61H |
| Opona tylna | 2x P215/45R18 83T |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1670 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Unladen: 715 mm / 28.1 in, Laden: 658 mm |
| Masa | 577 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-1-2 dual exhaust with slash cut tip |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 10.534 2nd 7.302 3rd 5.423 4th 4.392 5th 3.741 6th 3.157 |
| Swingarm | Mild steel, rectangular tube sections with plate junctions; MIG welded |
| Wheels | Gloss black and contrast clear Tomahawk (Opcjonalne: Gloss black and contrast smoked satin Tomahawk) |
| Prześwit | 130 mm |