Harley-Davidson Dyna Convertible FXDS
Harley-Davidson Dyna Convertible FXDS to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1337 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 58 KM / 42.3 k, W przy 4900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 86 Nm / 63.7 ft-lb przy 2400 obr./min. Masa: 281 kg.
Lata produkcji
1998-98
Pojemność
1337 ccm
Moc maksymalna
58 KM / 42.3 k, W przy 4900 obr./min
Moment obrotowy
86 Nm / 63.7 ft-lb przy 2400 obr./min
Masa
281 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Convertible FXDS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1337 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108.0 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 40mm Keihin CV |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 58 KM / 42.3 k, W przy 4900 obr./min |
| Moment obrotowy | 86 Nm / 63.7 ft-lb przy 2400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 39mm stanchions, 175mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual dampers, 119.5mm wheel travel, regulowane for napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarczas 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 130/90 HB16 |
Wymiary i masa
| Masa | 281 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18.5 L |
Pozostałe dane
| Charging Output | 360 watts |
|---|---|
| Akumulator | 12v, 20 AH |