Harley-Davidson Dyna Fat Bob
Harley-Davidson Dyna Fat Bob to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler. Maksymalny moment obrotowy: 134 Nm / 98.8 ft/ lbs przy 3500 obr./min. Masa: 320 kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
134 Nm / 98.8 ft/ lbs przy 3500 obr./min
Masa
320 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Fat Bob |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.3 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 134 Nm / 98.8 ft/ lbs przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 49 mm with polished aluminiowa fork triple clamp and dual-rate springs, |
| Zawieszenie tylne | Coil over shock |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 130/90B16 67 |
| Opona tylna | 180/70B16 77H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1618 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 663 mm / 26.1 in, Unladen 686 mm |
| Masa | 320 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 9.311 2nd 6.454 3rd 4.793 4th 3.882 5th 3.307 6th 2.79 |
|---|---|
| Gross Vehicle Weight Rating | 492 kg |
| Pojemność oleju | 2.8 L /3.0 qts |