Harley-Davidson Dyna Fat Bob
Harley-Davidson Dyna Fat Bob to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler. Maksymalny moment obrotowy: 132 Nm / 13.5 kgf-m / 98.0 ft/ lbs przy 3250 obr./min. Masa: 321 kg.
Lata produkcji
2016-17
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
132 Nm / 13.5 kgf-m / 98.0 ft/ lbs przy 3250 obr./min
Masa
321 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Fat Bob |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 132 Nm / 13.5 kgf-m / 98.0 ft/ lbs przy 3250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 49 mm with polished aluminiowa fork triple clamp and dual-rate springs, |
| Zawieszenie tylne | Coil over shock |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, 4 piston fixed caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza, 2 piston torque-free pływająca caliper |
| Opona przednia | 130/90B16 67 |
| Opona tylna | 180/70B16 77H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1620 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Unladen 690 mm |
| Masa | 321 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chrome, “Tommy Gun” 2-1-2 collector exhaust with dual mufflers |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 |
| Gear Ratio | 1st 9.311 / 2nd 6.454 / 3rd 4.793 / 4th 3.882 / 5th 3.307 / 6th 2.790:1 |
| Lean Angle, Left | 31º |
| Lean Angle, Right | 30º |
| Wheels, Front and Rear | Gloss black cast aluminiowa wheel with laser etched graphics |
| Prześwit | 125 mm |
| Gross Vehicle Weight Rating | 492 kg |
| Pojemność oleju | 2.8 L / 3.0 US qt |
| Average Consumption | 5.6 L/100 km / 17.9 km/l / 42 US mpg |