Harley-Davidson Dyna Fat Bob CVO
Harley-Davidson Dyna Fat Bob CVO to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1804 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 155.5 Nm / 114.0 ft lbs przy 3500 obr./min. Masa: 313 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
1804 ccm
Moment obrotowy
155.5 Nm / 114.0 ft lbs przy 3500 obr./min
Masa
313 kg
Typ silnika
Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Fat Bob CVO |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1804 ccm |
| Średnica x skok | 101.6 x 111.3 mm |
| Stopień sprężania | 9.15:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 155.5 Nm / 114.0 ft lbs przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 49 mm with polished aluminiowa fork triple clamp and dual-rate springs, |
| Zawieszenie tylne | Coil over shock |
| Hamulce przednie | 2x 299.7mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 130/90B -16 |
| Opona tylna | 180/70B -16 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 665 mm |
|---|---|
| Masa | 313 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 9.312 / 2nd 6.421 / 3rd 4.774 / 4th 3.926 / 5th 3.279 / 6th 2.79 |
|---|