Harley-Davidson Dyna Low Rider FXDL/I
Harley-Davidson Dyna Low Rider FXDL/I to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 116.…
Lata produkcji
2006
Pojemność
1449 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min
Moment obrotowy
116.6 Nm przy 3500rpm
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Low Rider FXDL/I |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1449 ccm |
| Średnica x skok | 95.3 x 101.6 mm |
| Stopień sprężania | 8.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnikuretion 40 mm constant velocity with enrichener and accelerator pump, ESPFI 38 mm throttle bore electronic sequential port Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min |
| Moment obrotowy | 116.6 Nm przy 3500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 9-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty 70/32 ratio (68/32 ratio) |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 39 mm w/ polished aluminiowa fork triple clamp and dual-rate springs |
| Zawieszenie tylne | Coil over Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza |
| Opona przednia | D401F 100/90-19 57H |
| Opona tylna | D401 150/80B16 71H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1, 625 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden2 655 mm.Unladen 680 mm. |
| Zbiornik paliwa | 17.4 L |
Pozostałe dane
| Gear rRatio | 1st 10.110 2nd 6.958 3rd 4.953 4th 3.862 5th 3.150 |
|---|---|
| Fork Angle 30.5° | 30° |
| Prześwit | 142.0 mm |