Harley-Davidson Dyna Low Rider S
Harley-Davidson Dyna Low Rider S to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1802 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two valves per cylinder. Masa: 293 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
1802 ccm
Moment obrotowy
156 Nm / 15.9 kgf-m / 115 ft-lb przy 3500 obr./min
Masa
293 kg
Typ silnika
Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Low Rider S |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1802 ccm |
| Średnica x skok | 101.6 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 156 Nm / 15.9 kgf-m / 115 ft-lb przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Hamulce przednie | Podwójna tarczas, 4-piston fixed caliper |
|---|---|
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 2-piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 100/90B19 57H |
| Opona tylna | 160/70R17 73V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1630 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 685 mm / 26.9" |
| Masa | 293 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.8 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Harley Davidson Dyna Low Rider S |
|---|---|
| Układ wydechowy | Blacked-out, Shotgun 2-1-2 collector exhaust with dual mufflers |
| Primary Drive | Łańcuch, 34:46 ratio |
| Gear Ratios | 1st 9.311 / 2nd 6.454 / 3rd 4.793 / 4th 3.882 / 5th 3.307 / 6th 2.790:1 |
| Wheels | Magnum gold, split 5-spoke cast aluminiowa |
| Lean Angle (Left) | 30.5º |
| Lean Angle (Right) | 29.5º |
| Prześwit | 120 mm / 4.9" |
| WetWeight | 305 kg |
| OilCapacity (with filter) | 2.8 L / 3.0 US qts |