Harley-Davidson Dyna Street Bob
Harley-Davidson Dyna Street Bob to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler. Maksymalny moment obrotowy: 134 Nm / 98.8 ft-lb przy 3000 obr./min. Masa: 304.0 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
134 Nm / 98.8 ft-lb przy 3000 obr./min
Masa
304.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Street Bob |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with integrated oil cooler |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 134 Nm / 98.8 ft-lb przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 49 mm with polished aluminiowa fork triple clamp and dual-rate springs, |
| Zawieszenie tylne | Coil over shock, |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-19 57H |
| Opona tylna | 160/70-17 73V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1630 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 648 mm.Unladen 678 mm. |
| Masa | 304.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chrome, staggered, shorty exhaust with dual tapered mufflers |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.311 2nd 6.454 3rd 4.793 4th 3.882 5th 3.307 6th 2.79 |
| Front Wheel | Black Steel Laced |
| Rear Wheel | Black Steel Laced |
| Gross Vehicle Weight Rating | 492.2 kg |
| Pojemność oleju | 2.8 L |