Harley-Davidson Dyna Super Glide FXD
Harley-Davidson Dyna Super Glide FXD to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1337 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 48.9 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 97 Nm przy 2350 obr./min. Masa: 271.0 kg.
Lata produkcji
1995-98
Pojemność
1337 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 48.9 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
97 Nm przy 2350 obr./min
Masa
271.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Super Glide FXD |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1337 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Analogue CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 48.9 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 97 Nm przy 2350 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 9-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 39 mm w/ polished aluminiowa fork triple clamp and dual-rate springs |
| Zawieszenie tylne | Coil over shock |
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | MT90 B16 |
Wymiary i masa
| Masa | 271.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 10.1102nd 6.9583rd 4.9534th 3.8625th 3.150 |
|---|