Harley-Davidson Dyna Super Glide T-Sport FXDXT
Harley-Davidson Dyna Super Glide T-Sport FXDXT to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 1449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min. Maksymalny moment o…
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
1449 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min
Moment obrotowy
116.6 Nm przy 3500rpm
Masa
300 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Dyna Super Glide T-Sport FXDXT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1449 ccm |
| Średnica x skok | 95.3 x 101.6 mm |
| Stopień sprężania | 8.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnikuretion 40 mm constant velocity with enrichener and accelerator pump, ESPFI 38 mm throttle bore electronic sequential port Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min |
| Moment obrotowy | 116.6 Nm przy 3500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 9-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, rectangular section Rama grzbietowa with twin down-tubes Swing Arm Mild steel, rectangular section |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec Premium, 39mm sport forks with polished aluminiowa fork triple clamp, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping and dual-rate springs with externally regulowane napięcie wstępne |
| Zawieszenie tylne | Premiu sport shocks with regulowane tłumienie odbicia damping and blacked-out, dual-rate springs with externally regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-19 51V |
| Opona tylna | 150/8016 71V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1603.5 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | laden 708.7 mm / 27.9 in, Unladen 750 mm |
| Masa | 300 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.5 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 10.1102nd 6.9583rd 4.9534th 3.8625th 3.15 |
|---|---|
| Wheels | 13-spoke black/silver cast aluminiowa alloy (laced option) |
| Prześwit | 150 mm |