Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC
Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), High output 'Twin Cam 103'. Maksymalny moment obrotowy: 138 Nm / 14.1 kgf-m / 101.8 ft. lbs przy 3750 obr./min. Masa: 413 kg.
Lata produkcji
2013
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
138 Nm / 14.1 kgf-m / 101.8 ft. lbs przy 3750 obr./min
Masa
413 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), High output 'Twin Cam 103'
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), High output 'Twin Cam 103' |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 138 Nm / 14.1 kgf-m / 101.8 ft. lbs przy 3750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | MT90B16 |
| Opona tylna | MU85B16 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | Laden2 693.42 mm / 27.3 in, Unladen 779.78 mm. |
|---|---|
| Masa | 413 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chrome, 2-1-2 dual exhaust with tapered mufflers |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.593 2nd 6.650 3rd 4.938 4th 4.000 5th 3.407 6th 2.875 |
| Gross Vehicle Weight Rating | 616.9 kg |
| Pojemność oleju | 3.8 L / 4 qts. |