Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC/I
Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC/I to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min. Maksymalny moment obroto…
Lata produkcji
2003-04
Pojemność
1449 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min
Moment obrotowy
116.6 Nm przy 3500rpm
Masa
352 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC/I |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1449 ccm |
| Średnica x skok | 95.3 x 101.6 mm |
| Stopień sprężania | 8.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnikuretion 40 mm constant velocity with enrichener and accelerator pump / Electronic Sequential Port Wtrysk paliwa ESPFI |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min |
| Moment obrotowy | 116.6 Nm przy 3500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 9-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel; square-section Rama grzbietowa with twin downtubes Swing Arm Mild steel, rectangular section |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Cartridge style damping |
| Zawieszenie tylne | Air-regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | MT90-16T |
| Opona tylna | MT90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1612.9 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 692 mm |
| Masa | 352 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 10.11 2nd 6.96 3rd 4.95 4th 3.86 5th 3.15 |
|---|---|
| Gross Vehicle Weight Rating | 571.6 kg |