Harley-Davidson Electra Glide FL 1200
Harley-Davidson Electra Glide FL 1200 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1207 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 58 KM / 57.4 Nm przy 5150 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 94.9 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 340 kg.
Lata produkcji
1970
Pojemność
1207 ccm
Moc maksymalna
58 KM / 57.4 Nm przy 5150 obr./min
Moment obrotowy
94.9 Nm przy 4000 obr./min
Masa
340 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide FL 1200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1970 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1207 ccm |
| Średnica x skok | 87.3 x 100.8 mm |
| Stopień sprężania | 8.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Tillotson 1-5/8" dual Venturi membranowa w/accelerator pump |
| Układ zapłonowy | Alternator/battery |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 58 KM / 57.4 Nm przy 5150 obr./min |
| Moment obrotowy | 94.9 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork. |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 5.10-16 |
| Opona tylna | 5.10-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 340 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 19 L |