Harley-Davidson Electra Glide FLHS 1340
Harley-Davidson Electra Glide FLHS 1340 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1337 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 67 KM /48.9 KM przy 5000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 93.6 Nm przy 3000 obr./min. Masa: 343 kg.
Lata produkcji
1983-86
Pojemność
1337 ccm
Moc maksymalna
67 KM /48.9 KM przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
93.6 Nm przy 3000 obr./min
Masa
343 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide FLHS 1340 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1337 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108.0 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm Keihin, Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Solid state electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM /48.9 KM przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 93.6 Nm przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys swinging arm |
| Hamulce przednie | Single 254mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 254mm Tarcza 1 piston caliper. |
| Opona przednia | MT90-16T |
| Opona tylna | MT90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 343 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 4 biegi |
|---|