Harley-Davidson Electra Glide Highway King
Harley-Davidson Electra Glide Highway King to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1868 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 Milwaukee-Eight 114, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 95 KM przy 5020 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 151.8 Nm przy 2750 obr./min. Masa: 385kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
1868 ccm
Moc maksymalna
95 KM przy 5020 obr./min
Moment obrotowy
151.8 Nm przy 2750 obr./min
Masa
385kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 Milwaukee-Eight 114, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Highway King |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 Milwaukee-Eight 114, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1868 ccm |
| Średnica x skok | 102 x 114.3 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM przy 5020 obr./min |
| Moment obrotowy | 151.8 Nm przy 2750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydraulicznaally actuated with assist-and-slip functions |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Cruise Drive |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild Rama rurowa stalowa with two-piece stamped and welded Rama grzbietowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | nieregulowane Showa 49mm Dual Bending Valve fork |
| Zawieszenie tylne | Spring-napięcie wstępne regulowane shocks; |
| Hamulce przednie | 2 x300mm tarcza pływającas with 4-piston Brembo calipers |
| Hamulce tylne | Single300mm fixed Tarcza with 4-piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 30/90 x 16; Dunlop Harley-Davidson Series D402F |
| Opona tylna | 180/65 x 16; Dunlop Harley-Davidson Series D407T |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1626 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 749 mm |
| Masa | 385kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L / US 6.0 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-2 staggered, catalyst in muffler |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch |
| Gear Ratio | 1 |
| Lean Angle, Left | 25.6º |
| Lean Angle, Right | 25.6º |
| Front WheelTravel | 117 mm |
| Wheels | Wire spoked |
| Front Wheel | 16 x 3.00 in |
| Rear Wheel | 16 x 5.0 in |
| Rake (steering head) | 26° |