Harley-Davidson Electra Glide Standard
Harley-Davidson Electra Glide Standard to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1746 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 150 Nm przy 3250 obr./min.
Lata produkcji
2021
Pojemność
1746 ccm
Moment obrotowy
150 Nm przy 3250 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Standard |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1746 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 111 mm / 3.937 x 4.374 in |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 150 Nm przy 3250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chrome, 2-1-2 dual exhaust with tapered mufflers |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.593 2nd 6.65 3rd 4.938 4th 4.0 5th 3.407 6th 2.875 |
| Lean Angle, Left | 29º |
| Lean Angle, Right | 31º |
| Prześwit | 120 mm |