Harley-Davidson Electra Glide Standard FLHT
Harley-Davidson Electra Glide Standard FLHT to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1337 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 107 Nm przy 3300 obr./min. Masa: 344 kg.
Lata produkcji
1995
Pojemność
1337 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min
Moment obrotowy
107 Nm przy 3300 obr./min
Masa
344 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Standard FLHT |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1337 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108.0 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min |
| Moment obrotowy | 107 Nm przy 3300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate dry-clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | T 80-16 T |
| Opona tylna | T 90-16T |
Wymiary i masa
| Masa | 344 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18.9 L |