Harley-Davidson Electra Glide Standard FLHT
Harley-Davidson Electra Glide Standard FLHT to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1584 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min. Masa: 367.8 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
1584 ccm
Moment obrotowy
124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min
Masa
367.8 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Standard FLHT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1584 ccm |
| Średnica x skok | 95.2 x 111.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Moment obrotowy | 124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 130/80B17 65H |
| Opona tylna | 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1613 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden2 693.4 mm / 27.3 in, Unladen 779.8 mm |
| Masa | 367.8 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 9 L |
Pozostałe dane
| Starring | Elektryczny |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.312 9.312 9.3122nd 6.421 6.421 6.4213rd 4.774 4.774 4.7744th 3.926 3.926 3.9265th 3.279 3.279 3.2796th 2.790 2.790 2.790 |
| Fork Angle | 29.3° |
| Prześwit | 130 mm |