Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic CVO FLHTCU-SE7
Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic CVO FLHTCU-SE7 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1802 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Twin Cam 110™ with integrated oil cooler Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 156 Nm / 15.9 kgf-m / 115 ft. lbs przy 3750 obr./min. Masa: 423.2 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
1802 ccm
Moment obrotowy
156 Nm / 15.9 kgf-m / 115 ft. lbs przy 3750 obr./min
Masa
423.2 kg
Typ silnika
Czterosuw, Twin Cam 110™ with integrated oil cooler Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic CVO FLHTCU-SE7 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Twin Cam 110™ with integrated oil cooler Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1802 ccm |
| Średnica x skok | 101.6 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Air/Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 156 Nm / 15.9 kgf-m / 115 ft. lbs przy 3750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, sqaure-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowys, |
| Zawieszenie tylne | Swing Arm Mild steel, rectangular tube sections, stamped junctions; MIG welded, Lowered, air-regulowane, |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 4 piston calipers, ABS Standardowe |
| Hamulce tylne | Single 300mm Tarcza 4 piston caliper, ABS Standardowe |
| Opona przednia | D408 130/80B17 65H |
| Opona tylna | D407 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1613 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden2 706 mm / 27.8 in, Unladen 757 mm |
| Masa | 423.2 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Transmissione | 6 biegów |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.312 9.312 9.030 / 2nd 6.421 6.421 6.226 / 3rd 4.774 4.774 / 4.630 / 4th 3.926 3.926 3.807 / 5th 3.279 3.279 3.179 / 6th 2.790 2.790 2.706 |