Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min. Maksymalny moment o…
Lata produkcji
2005-06
Pojemność
1449 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min
Moment obrotowy
116.6 Nm przy 3500rpm
Masa
385 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 88® vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1449 ccm |
| Średnica x skok | 95.3 x 101.6 mm |
| Stopień sprężania | 8.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa ESPFI |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 48.8 k, W przy 5200 obr./min |
| Moment obrotowy | 116.6 Nm przy 3500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 9-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, rectangular section Rama grzbietowa w/ twin down-tubes Swing Arm Conventional rectangular |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Air-regulowane |
| Zawieszenie tylne | Air-regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 130/90-16 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1612.9 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden2 693.4 mm / 27.3 in, Unladen 779.8 mm |
| Masa | 385 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 10.110 2nd 6.958 3rd 4.953 4th 3.862 5th 3.150 |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |