Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU to motocykl cruiser.
Lata produkcji
2013
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
|---|
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | Laden2 693 mm / 27.3 in, Unladen 739 mm |
|---|
Pozostałe dane
| Primary Drive | Łańcuch 34/46 ratio |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.5932nd 6.653rd 4.9384th 4.05th 3.4076th 2.875 |
| Lean Angle, Left | 31.8º |
| Lean Angle, Right | 31.9 |
| Fork Angle | 29.2° |
| Prześwit | 130 mm |