Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU to motocykl cruiser.
Lata produkcji
2015
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic FLHTCU |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
|---|
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
|---|
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | Laden 693.42 mm / 27.30 in, Unladen 779.78 mm. |
|---|
Pozostałe dane
| Primary Drive | Łańcuch 34/46 ratio |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.593 / 2nd 6.650 / 3rd 4.938 / 4th 4.000 / 5th 3.407 / 6th 2.875:1 |
| Lean Angle, Left | 31.8º |
| Lean Angle, Right | 31.9 |
| Prześwit | 115 mm |