Harley-Davidson FLTC 1340 Tour Glide Classic
Harley-Davidson FLTC 1340 Tour Glide Classic to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 1338 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 70 KM przy 5800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 93.5 Nm / 9.53 kgf/m / 69 ft-lb przy 3000 obr./min. Masa: 336 kg.
Lata produkcji
1995
Pojemność
1338 ccm
Moc maksymalna
70 KM przy 5800 obr./min
Moment obrotowy
93.5 Nm / 9.53 kgf/m / 69 ft-lb przy 3000 obr./min
Masa
336 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson FLTC 1340 Tour Glide Classic |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1338 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108 mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | One butterfly valve Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 70 KM przy 5800 obr./min |
| Moment obrotowy | 93.5 Nm / 9.53 kgf/m / 69 ft-lb przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Gas Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys napięcie wstępne regulowane. |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 1 piston caliper. |
| Opona przednia | 140/90-16 |
| Opona tylna | 140/90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 336 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Two-into-two, chrome |
|---|