Harley-Davidson FXB 1340 Sturgis Special Edition
Harley-Davidson FXB 1340 Sturgis Special Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1337 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 67 KM przy 5800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 69 ft-lb przy 3000 obr./min. Masa: 278 kg.
Lata produkcji
1980-82
Pojemność
1337 ccm
Moc maksymalna
67 KM przy 5800 obr./min
Moment obrotowy
69 ft-lb przy 3000 obr./min
Masa
278 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson FXB 1340 Sturgis Special Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980-82 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1337 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108 mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Analogue CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM przy 5800 obr./min |
| Moment obrotowy | 69 ft-lb przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet 9-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork. |
| Hamulce przednie | Single 255mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza |
| Opona przednia | MJ 90-19 |
| Opona tylna | MT 90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 278 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |