Harley-Davidson FXRDG Disc Glide
Harley-Davidson FXRDG Disc Glide to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1337 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 59 KM / 44 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 90.8 Nm / 30 kg.-ft. przy 3600 obr./min. Masa: 272 kg /.
Lata produkcji
1984
Pojemność
1337 ccm
Moc maksymalna
59 KM / 44 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
90.8 Nm / 30 kg.-ft. przy 3600 obr./min
Masa
272 kg /
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson FXRDG Disc Glide |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1337 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108.0 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 59 KM / 44 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 90.8 Nm / 30 kg.-ft. przy 3600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza |
|---|---|
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza |
| Opona przednia | M/90-19 |
| Opona tylna | M/90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 272 kg / |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |