Harley-Davidson Heritage Softail Classic FLSTC
Harley-Davidson Heritage Softail Classic FLSTC to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with Integrated Oil-Cooler. Maksymalny moment obrotowy: 134 Nm / 98.8 ft/lbs przy 3500 obr./min. Masa: 345.0 kg.
Lata produkcji
2013
Moment obrotowy
134 Nm / 98.8 ft/lbs przy 3500 obr./min
Masa
345.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with Integrated Oil-Cooler
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Heritage Softail Classic FLSTC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ with Integrated Oil-Cooler |
|---|---|
| Średnica x skok | 98.4 x 111.3 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 134 Nm / 98.8 ft/lbs przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, “beer can” covers |
| Zawieszenie tylne | Hidden, horizontal-mounted, coil-over shock |
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | MT90B16 72H |
| Opona tylna | 150/80B16 71H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1635 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 648 mm / 25.5 in, Unladen 688 mm. |
| Masa | 345.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 9 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st: 9.311 2nd: 6.454 3rd: 4.793 4th: 3.882 5th: 3.307 6th: 2.79 |
|---|---|
| Gross Vehicle Weight Rating | 526.0 kg |
| Pojemność oleju | 3.3 L |