Harley-Davidson Road Glide Custom CVO
Harley-Davidson Road Glide Custom CVO to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1804 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 165 Nm przy 3750 obr./min. Masa: 383.2 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
1804 ccm
Moment obrotowy
165 Nm przy 3750 obr./min
Masa
383.2 kg
Typ silnika
Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Road Glide Custom CVO |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1804 ccm |
| Średnica x skok | 101.6 x 111.3 mm |
| Stopień sprężania | 9.15:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 165 Nm przy 3750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydraulicznaally actuated, 9-plate, wet, with high performance spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel; tubular frame; two-piece stamped and welded Rama grzbietowa; cast and forged junctions; twin downtubes; bolt-on rear frame with forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, triple circuit damping |
| Zawieszenie tylne | Air-regulowane, Wahacz Mild steel; two-piece drawn and welded section; forged juctions; MIG welded |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 300mm Tarczas 4 piston caliper |
| Opona przednia | 130/70B18 |
| Opona tylna | 180/55B18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | Laden2 676 mm / 26.6 in, Unladen 699 mm |
|---|---|
| Masa | 383.2 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L / 6 gal |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 9.593 / 2nd 6.650 / 3rd 4.938 / 4th 4.000 / 5th 3.407 / 6th 2.875 |
|---|---|
| Rake / Trail | 26° / 170 mm |
| Gross Axle Weight Rating: | 616.8 kg |
| Oil Capacit | 3.8 L |