Harley-Davidson Road Glide FLTR
Harley-Davidson Road Glide FLTR to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1337 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 48.9 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 97 Nm przy 2350 obr./min. Masa: 344 kg.
Lata produkcji
1996-98
Pojemność
1337 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 48.9 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
97 Nm przy 2350 obr./min
Masa
344 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Road Glide FLTR |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1337 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 108 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Analogue CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 48.9 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 97 Nm przy 2350 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm stanchions |
| Zawieszenie tylne | Dual dampers |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 130/90-16 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1613mm |
|---|---|
| Masa | 344 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L / US gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 130 mm |
|---|