Harley-Davidson Road Glide Ultra
Harley-Davidson Road Glide Ultra to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1746 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 154 Nm przy 3250 obr./min. Masa: 422 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
1746 ccm
Moment obrotowy
154 Nm przy 3250 obr./min
Masa
422 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Road Glide Ultra |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1746 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 111 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 154 Nm przy 3250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
| Hamulce przednie | 32 mm, 4-piston fixed caliper |
| Hamulce tylne | 32 mm, 4-piston fixed caliper |
| Opona przednia | 130/80B17 65H |
| Opona tylna | 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1625 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Unladen 735 mm / 29 in, Laden 690mm |
| Masa | 422 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chrome dual exhaust with 4 in. touring mufflers and touring muffler shields |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.593 2nd 6.65 3rd 4.938 4th 4.0 5th 3.407 6th 2.875 |
| Lean Angle, Left | 31.8º |
| Lean Angle, Right | 31.9º |
| Wheels | Opcjonalne Style Type: Tubeless Chrome aluminiowa Profile Laced |
| Front Wheel | Impeller, cast aluminiowa |
| Rear Wheel | Impeller, cast aluminiowa |
| Prześwit | 125 mm |
| Gross Vehicle Weight Rating | 616.9 kg |
| Pojemność oleju | 4.7 L / 5 US qts |