Harley-Davidson Road Glide Ultra CVO
Harley-Davidson Road Glide Ultra CVO to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1804 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 115 ft/lbs / 156 Nm przy 3750 obr./min. Masa: 427.7 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
1804 ccm
Moment obrotowy
115 ft/lbs / 156 Nm przy 3750 obr./min
Masa
427.7 kg
Typ silnika
Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Road Glide Ultra CVO |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Twin Cam 110™ Valves Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1804 ccm |
| Średnica x skok | 101.6 x 111.3 mm |
| Stopień sprężania | 9.15:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 115 ft/lbs / 156 Nm przy 3750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydraulicznaally actuated, 9-plate, wet, with high performance spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | D408 130/70B18 63H |
| Opona tylna | D407 180/55B18 80H |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | Laden 693 mm / 27.3 in, Unladen 739 mm. |
|---|---|
| Masa | 427.7 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 9.593 2nd 6.65 3rd 4.938 4th 4 5th 3.407 6th 2.875 |
|---|---|
| Gross Vehicle Weight Rating | 616.9 kg |