Harley-Davidson Road Glide Ultra FLTRU
Harley-Davidson Road Glide Ultra FLTRU to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler. Maksymalny moment obrotowy: 135 Nm / 100 ft/lb przy 3250 obr./min. Masa: 413 kg.
Lata produkcji
2013-14
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
135 Nm / 100 ft/lb przy 3250 obr./min
Masa
413 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Road Glide Ultra FLTRU |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103™ Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters; two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 135 Nm / 100 ft/lb przy 3250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | BW 130/80B17 65H |
| Opona tylna | BW 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1630 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 693 mm / 28.4 in, Unladen 739 mm |
| Masa | 413 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Exhaust: | Chrome, 2-1-2 dual exhaust with tapered mufflers |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st: 9.593 2nd: 6.65 3rd: 4.938 4th: 4 5th: 3.407 6th: 2.875 |
| Wheels | Opcjonalne Style Type: Tubeless Chrome aluminiowa Profile Laced |
| Front Wheel | Black, 28-spoke Cast aluminiowa |
| Rear Wheel | Black, 28-spoke Cast aluminiowa |
| Prześwit | 125 mm |
| Gross Vehicle Weight Rating | 616.9 kg |