Harley-Davidson Road King
Harley-Davidson Road King to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 142 Nm / 14.5 kgf-m /104.7 ft/lb przy 3250 obr./min. Masa: 371 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
142 Nm / 14.5 kgf-m /104.7 ft/lb przy 3250 obr./min
Masa
371 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Road King |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Moment obrotowy | 142 Nm / 14.5 kgf-m /104.7 ft/lb przy 3250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square-section Rama grzbietowa with twin downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2 x 292mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Opona przednia | 130/80B17 65H |
| Opona tylna | 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1625 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 673 mm / 26.5 in, Unladen 711 mm. |
| Masa | 371 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L / 6.0 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chrome, 2-1-2 dual exhaust with tapered mufflers |
|---|---|
| Starring | Elektryczny |
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.593 / 2nd 6.65 / 3rd 4.938 / 4th 4.0 / 5th 3.407 / 6th 2.875 |
| Wheels | Opcjonalne Style Type Tubeless Chrome aluminiowa Profile Laced |
| Front Wheel | Black, 10-Spoke Cast aluminiowa |
| Rear Wheel | Black, 10-Spoke Cast aluminiowa |
| Gross Vehicle Weight Rating | 617 kg |
| Prześwit | 135 |
| Pojemność oleju | 3.3 L / 6.97 US pints |