Harley-Davidson Road King Custom FLHRS
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1584 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min. Masa: 344 kg.
Lata produkcji
2007
Pojemność
1584 ccm
Moment obrotowy
124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min
Masa
344 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Road King Custom FLHRS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 96 vibration isolation-mounted Valves Pushrod-operated overhead valves; w/ hydrauliczna self-adjusting lifters; two zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1584 ccm |
| Średnica x skok | 95.2 x 111.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Moment obrotowy | 124.7 Nm / 92 ft. lbs przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, square section Rama grzbietowa w/ twin downtubes, Swing Arm Mild steel, rectangular tube sections, stamped junctions, MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm, Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | D402F MT90B16 72H |
| Opona tylna | D402 MU85B16 77H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1613 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 718.8 mm |
| Masa | 344 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Starring | Elektryczny |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 10.110 2nd 6.958 3rd 4.953 4th 3.862 5th 3.150 |
| Prześwit | 119.4 mm |