Harley-Davidson Road King FLHR
Harley-Davidson Road King FLHR to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 48.9 k, W przy 5200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 107 Nm przy 3300rpm. Masa: 345.0 kg.
Lata produkcji
1997-98
Pojemność
1449 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 48.9 k, W przy 5200 obr./min
Moment obrotowy
107 Nm przy 3300rpm
Masa
345.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Road King FLHR |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1449 ccm |
| Średnica x skok | 95.3 x 101.6 mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 40mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 48.9 k, W przy 5200 obr./min |
| Moment obrotowy | 107 Nm przy 3300rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, cartridge-style damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Short, air-regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2x 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | MT90 B16 |
| Opona tylna | MU85 B16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1612 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 692mm |
| Masa | 345.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 9 L |