Harley-Davidson Softail
Harley-Davidson Softail to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103B Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler. Maksymalny moment obrotowy: 134 Nm / 13.7 kgf-m / 98.8 ft. lbs przy 3500 obr./min. Masa: 329 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
1690 ccm
Moment obrotowy
134 Nm / 13.7 kgf-m / 98.8 ft. lbs przy 3500 obr./min
Masa
329 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103B Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Twin Cam 103B Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, two valves per cylinder, with Integrated Oil-Cooler |
|---|---|
| Pojemność | 1690 ccm |
| Średnica x skok | 98.4 x 111.1 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 134 Nm / 13.7 kgf-m / 98.8 ft. lbs przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Mild steel, tubular frame; rectangular section Rama grzbietowa; stamped, cast and forged junctions, forged fender supports; MIG welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41.3 mm Widelec teleskopowy, chrome dust covers |
| Zawieszenie tylne | Hidden, horizontal-mounted, coil-over shock |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 140/75R17 67V |
| Opona tylna | 200/55R17 78V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1635 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden 635 mm / 25.0 in, Unladen 690 mm |
| Masa | 329 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chrome, over/under shotgun exhaust with dual mufflers |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.311 / 2nd 6.454 / 3rd 4.793 / 4th 3.882 / 5th 3.307 / 6th 2.79 |
| Wheels | Opcjonalne Style Type Mirror Polished Chrome, Bullet Hole Tarcza Cast aluminiowa (front and rear) |
| Front Wheel | Silver, Bullet Hole Tarcza Cast aluminiowa |
| Rear Wheel | Silver, Bullet Hole Tarcza Cast aluminiowa |
| Rake (steering head) | 31° |
| Gross Vehicle Weight Rating | 526.0 kg |
| Pojemność oleju | 3.3 L |