Harley-Davidson Softail
Harley-Davidson Softail to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1746 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 145 Nm / 107 ft-lb przy 3250 obr./min. Masa: 306 kg.
Lata produkcji
2018-19
Pojemność
1746 ccm
Moment obrotowy
145 Nm / 107 ft-lb przy 3250 obr./min
Masa
306 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Harley-Davidson Softail |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Milwaukee-Eight 107, Pushrod-operated, overhead valves with hydrauliczna, self-adjusting lifters, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1746 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 111 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Sequential Port Wtrysk paliwa (ESPFI) |
| Układ zapłonowy | Single-fire, non-wasted, map-controlled spark ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 145 Nm / 107 ft-lb przy 3250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Showa widelec odwrócony USDs |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono shock regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 150/80-16, 71H, BW |
| Opona tylna | 180/70B16, 77H, BW |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1615 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Unladen 710 mm |
| Masa | 306 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.6 L / US 3.6 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-1-into-2 dual side, catalyst in muffler |
|---|---|
| Primary Drive | Łańcuch, 34/46 ratio |
| Gear Ratio | 1st 9.311 / 2nd 6.454 / 3rd 4.793 / 4th 3.882 / 5th 3.307 / 6th 2.79 |
| Lean Angle, Left | 32º |
| Lean Angle, Right | 31º |
| Front Wheel | Denim black, Structure cast aluminiowa with laser etched graphics |
| Rear Wheel | Denim black, Structure cast aluminiowa with laser etched graphics |
| Rake (steering head) | 28° |
| Prześwit | 120 mm |